"КОМПАНІЯ - ПРЕМ'ЄР-ДЕВАРО"" - постачальник рекламно-сувенірної продукції, здійснює продаж оптом і в роздріб. Сувенірна продукція поставляється з Європи та Азії без посередників.

Основними напрямками діяльності нашої фірми є:

· Продаж бізнес сувенірів оптом та в роздріб (ручки, ручки з логотипом, брелоки, (не брелоки), футляри, запальнички, термоси, чашки, візитниці, набори для пікніка, настільні набори, еко-товари, сумки, флешки, прапорці тощо .п.).

· Нанесення логотипів різними способами (тамподрук, шовкотрафарет, тиснення, лазерне гравіювання, термоперенесення, деколь).

· Продаж готової поліграфічної продукції (щоденники, щоденники, алфавітки, блокноти, планінги, органайзери).

· Виготовлення прапорців, прапорів, рекламних сумок, паперових та поліетиленових пакетів. · Виробництво поліграфічної продукції (буклети, листівки, візитниці, флаєри, листівки, календарі).

· Продаж текстильної продукції (кепки, футболки, реглани, хустки, куртки, шарфи, спец. Одяг). 

"КОМПАНІЯ-ПРЕМ'ЄР-ДЕВАРО" - офіційний дистриб'ютор торгової марки VivaPens (Віва Пенс), Prestige (Престиж) в Україні (пластикові та металеві рекламні ручки, набори ручок та футляри до них), а також "КОМПАНІЯ- ПРЕМ'ЄР- - офіційний дистриб'ютор торгової марки Brisk (Бріск) (щоденники, алфавітки, планінги, блокноти). Ми є дилерами торгових марок - Parker, Brunnen, Lideberg.

Рекламно - сувенірна продукція та сувеніри з логотипом фірми - невід'ємний атрибут різних промо-акцій, презентацій, виставок та конференцій, а оригінальні бізнес сувеніри та корпоративні подарунки до святкових дат, здатні швидко підняти бойовий дух співробітників. Жодна процвітаюча компанія не обходиться без рекламної продукції, і це розумно, тому що ділові подарунки відіграють величезну роль у маркетинговому просуванні фірми та необхідні для її успіху та процвітання.

Багаторічний досвід роботи нашої команди в даній сфері дозволяє впевнено брати на себе відповідальність за всі потреби своїх клієнтів, у тому числі виробництво сувенірної продукції з вашим логотипом за індивідуальним дизайном у стислі терміни.

"КОМПАНІЯ-ПРЕМ'ЄР-ДЕВАРО"" представляє рекламно-сувенірну продукцію за європейськими каталогами: "VOYADGER", "MORE THAN GIFTS", "COOL", "COLOURS & CLASSIC", "TOPS, BULLET", "AVENUE", "PICOWORLD », «LABEL».(каталоги)

Сувенірна продукція, пропонована компанією "КОМПАНІЯ-ПРЕМ'ЄР-ДЕВАРО"", не обмежується асортиментом цього сайту; наші фахівці з радістю допоможуть вам виготовити ексклюзивні та оригінальні бізнес сувеніри та подарунки оптом на замовлення за вашими ескізами. Широкий спектр поліграфічних послуг та високотехнологічне обладнання виробництва тільки тішити наших клієнтів. Також наша команда допоможе Вам грамотно спланувати вашу рекламну кампанію для її успішної подальшої реалізації. Досвід наших співробітників дозволить з успіхом провести заплановану вами рекламну кампанію, а повнота наданих послуг підтвердить Ваш правильний вибір на користь "КОМПАНІЯ-ПРЕМ'ЄР-ДЕВАРО". Ми змогли встановити партнерські відносини як з маленькими фірмами, що практикують виготовлення сувенірів у невеликих обсягах, так і з виробниками у промисловому масштабі. Оптовий продаж сувенірів за каталогами та ескізами замовника освоєно нами досконало. Будемо раді бачити Вас серед наших партнерів!

Умови роботи:

· Передоплата, а для постійних клієнтів - відстрочка платежу;

· Безкоштовна доставка по Києву (від 10000 грн.);

· Доставка у регіони України за попередньою домовленістю; · Оплата здійснюється у гривнях за безготівковим розрахунком;

· оптовим покупцям надаються оптові ціни та можливі додаткові знижки від суми замовлення. 

Мінімальна сума замовлення 1000 грн.

Сподіваємось на подальшу взаємовигідну співпрацю. Бажаємо Вам успіхів!